Как да получите Голиат във Forza Horizon 5

Опитайте Нашия Инструмент За Премахване На Проблемите

Във Forza Horizon 5, Goliath Race е едно от най-нематериалните, но едно от най-трудните състезания. По дистанция The Goliath е най-голямото състезание в серията игри Horizon с обиколка от 55 км (34 мили). Ако го завършите в определено време, можете да отключите специален трофей. Ако започнете това състезание от самото начало, то няма да е много трудно. Това ръководство ще ви помогне как да получите Голиат във Forza Horizon 5.

Как да отключите състезанието Голиат във Forza Horizon 5

За да отключите състезанието Goliath във Forza Horizon 5, отидете на Horizon Adventure и след това щракнете върху билета на Mexico Horizon Festival. Там ще получите списък с фестивали, включително Голиат. Можете да го намерите в края на списъка, защото това е събитие Horizon Finale. Сега, за да получите състезанието Голиат, ще трябва да придобиете точка за отключване и за да получите тази точка, ще трябва да играете историята на Horizon и да спечелите точки за награда.

След това ще можете да използвате точката, за да отключите всеки фестивал, състезание или странична история. Въпреки това, ще трябва да отключите и да опитате да преминете през предишни 3 състезания, преди да започнете с Голиат.

Разбира се, важно е да се отбележи, че ако искате да спечелите състезанието, трябва да имате наистина бърза кола. Има няколко свръхзвукови и фантастични коли във Forza Horizon 5, които да изпробвате. Състезанието ще отнеме едва 15 минути и ако успеете да го завършите на първо място, ще получите няколко награди, включително наградата I can go the distance и постижението Long Gone.

Ето как можете да отключите състезанието Goliath във Forza Horizon 5.